expedient/expedientka

Mencl Guss s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

190 Kč

Detail pracovní pozice

Co vás čeká
o expedice hotových výrobků a jejich balení
o fyzický soupis zboží a obalů
o samostatný příjem, výdej, kvantitativní a kvalitativní přejímka zboží, skladování a vedení
o kontrola a třídění odlitků, výkovků a obrobků
o řízení vysokozdvižného vozíku, vykládání dovezeného materiálu, a provádění jeho běžné údržby
o příprava a nakládání odlitků určeným zákazníkům a pro další zpracování

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem, pečlivost a spolehlivost.
Zkušenosti s řízením VZV.
Jednosměnný provoz, pružná pracovní doba.

Způsob prvního kontaktu:
- telefonicky Po - Pá od 7.00 - 14.00 hod.: 724 545 255; 727 879 841
- e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Mencl Guss s.r.o.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 190 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 24.8.2022