Machine Keeper

KOITO CZECH s.r.o. Ústecký kraj, Louny
Plný úvazek

30000 — 33000 Kč

Detail pracovní pozice

místo výkonu práce: Na Astře 3001 Žatec
Hledáme manuálně zručné, samostatné kolegy do teamu, který zajišťuje výměny
forem v lisech. Výhodou je praxe v technické vzdělání případně praxe na obdobné pozici.
POŽADAVKY
Technické vzdělání min. SOU
Technické myšlení, manuální zručnost, pečlivost
Výhodou je, pokud budete mít průkaz obsluhy tlakových nádob a obsluhy jeřábů.
VAŠÍM ÚKOLEM BUDE
Příprava a výměna forem pro výrobu, nastavení zařízení dle parametrových listů.
Provádění preventivní údržby zařízení.
Příprava materiálu a nasávacích hadic.
Obsluha tlakových nádob a jeřábů.
Řešení operativních závad.
Nepřetržitý provoz případně 3 směnný provoz
Hrubá mzda se skládá ze základní mzdy, pohyblivé složky a směnných příplatků.
místo vhodné i pro absolventy
Zaměstnanecké výhody:Dovolená navíc, zvýhodněné stravování, sick days - indispoziční volno, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, Cafeteria, speciální zaměstnanecký tarif Vodafone
kontakt: 725514198, nabory@koito-czech.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KOITO CZECH s.r.o.
  • Termin: 16.2.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Louny
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 5
  • Datum ukončení: 23.8.2022