Směnový mistr na provoze Plasty - seřizovač

TREVOS, a.s. Liberecký kraj, Semily
Plný úvazek

35000 — 40000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce
Seřízení vstřikovacích strojů; rozjezd výrobních linek
Nastavení a úpravy parametrů vstřikovacích cyklů
Vyhodnocení produktivity
Operativní odstraňování závad
Výměna vstřikovacích forem
Příprava pracoviště a zajištění granulátu a komponentů pro výrobu
Vedení malého kolektivu pracovníků
Střídání dělníků a manipulantů na vstřikovacích strojích

Požadujeme
Výuční list, min. praxe v oboru 2 roky
Oprávnění (jinak zajistíme školení) VZV a jeřábnické zkoušky výhodou
Znalost programování robotů výhodou
Znalost nastavení senzoriky, gravimetrického dávkování, laserových popisů výhodou
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost a flexibilita
ŘP skupina B

Nabízíme
Zázemí české stabilní výrobní společnosti
Moderní pracovní prostředí vybavené špičkovou technologií
Možnost odborného a profesního růstu, vzdělávací kurzy, školení
Dotované stravování v podnikové jídelně
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
Benefitní karty (po 6 měsících)
Slevy na firemní výrobky

kontakt: e-mailem, telefonicky od 7:30 do 15:30 hod.,

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TREVOS, a.s.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Semily
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.8.2022