Zkušební technik elektrických zařízení

Strojírenský zkušební ústav, s.p. Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

28000 — 40000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
" provádění měření, zkoušení výrobků a posuzování shody
" odpovědnost za správné provádění zkoušek a písemné zpracování jejich výsledků
" práce v režimu akreditované kalibrační a zkušební laboratoře
" jednání s tuzemskými i zahraničními zákazníky

Odborné a kvalifikační požadavky:
" SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
" osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb. (§6 až 8)
" práce s MS Office
" anglický jazyk alespoň mírně pokročilá úroveň
" orientace v technické legislativě a elektro schématech výhodou
" praxe v oboru výhodou
" řidičské oprávnění sk. B

Osobnostní předpoklady:
" samostatnost, komunikativnost, analytické myšlení
" týmový hráč
" prozákaznický přístup
" časová flexibilita a ochota cestovat
" ochota se dále vzdělávat

Nabízíme:
" práci ve firmě s dlouholetou tradicí a dobrým renomé na trhu
" firemní kulturu silně podporující spolupráci
" možnosti vzdělávání
" možnost podílet se na růstu firmy
" dobré mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity
" 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Strojírenský zkušební ústav, s.p.
  • Termin: 20.6.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.8.2022