OPERÁTOR V (VELÍNÁŘ)

Lovochemie, a.s. Středočeský kraj, Nymburk
Plný úvazek

27000 Kč

Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s. člen skupiny AGROFERT je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v ČR. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabilní společnosti, nadstandartní balíček firemních benefitů a možnosti osobního a profesního rozvoje. Uvítáme všechny uchazeče až po věkovou kategorii 50+, u nichž si vážíme zkušeností.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
* obsluha strojního zařízení a řízení výroby granulovaných hnojiv
* provádění drobných oprav elektrického zařízení
* spolupráce s ostatními zaměstnanci provozu či podniku
* místo výkonu práce - Městec Králové
POŽADUJEME:
- vyučení v oboru provozní elektrikář nebo jiného technické zaměření
- znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 nezbytností
- řízení spolupracovníků, komunikativnost
- základní znalosti na PC
- ochota pracovat ve směnném provozu

Pracovní smlouvu na dobu určitou jednoho roku, v případě spokojenosti obou stran prodloužení na neurčito.

NABÍZÍME: 13. mzda, odměny akcionáře, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na dojíždění, příspěvek na stravování, firemní cafeterie pro čerpání benefitů, bezúročné finanční zápůjčky, 5 týdnů dovolené, firemní akce pro zaměstnance, program Sport - volné vstupy do partnerských sportovních zařízení, zvýhodněné pojistné produkty, slevové prodejní akce, MAKRO karta, slevová karta MOL na pohonné hmoty, zázemí skupiny AGROFERT, pomoc zaměstnancům v nouzi, zvýhodněné tarify mobilního volání i pro rodinné příšlušníky.

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 8:00 - 13:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Lovochemie, a.s.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Středočeský kraj, Nymburk
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.9.2022