Referent/ka projektů a investičních akcí

Město Doksy Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

23500 — 34000 Kč

Podrobnosti k inzerované pozici, vzor přihlášky a osobního dotazníku jsou na webových stránkách města www.doksy.com. Požadujeme splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů.
Náplň práce:
- součinnost při přípravě a realizaci investičních (převážně stavebních) projektů, financovaných z městských nebo dotačních prostředků
- příprava a zpracování podkladů pro projektovou přípravu a administraci veřejných zakázek, koordinace a zajištění inženýrské činnosti apod.
- příprava a administrace žádostí o dotaci
- aktivní součinnost s dodavateli a smluvními partnery investičních akcí
- řešení majetkoprávních vztahů pro potřeby investičních záměrů
- příprava smluvních vztahů s dodavateli, technickým a autorským dozorem apod
Jiné požadavky:
- aktivní přístup, zájem o obor
- ochota učit se novým věcem
- organizační dovednosti
- pečlivost a důslednost
- komunikativnost
- dobrá znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel, schopnost práce s internetem)
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
- Osobní ohodnocení, stravenkový paušál, sick days, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, možnost získání bydlení v městském bytě
Písemné přihlášky doručit do 17.08.2022 do 17:00 hod v zalepené obálce, označené textem: Neotvírat - výběrové řízení na místo referent projektů a investičních akcí"

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Město Doksy
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 23500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.8.2022