Strojník, míchač na betonárně

FRISCHBETON s.r.o. Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

28000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadavky:
- vyučení nebo SŠ vzdělání technického směru (technický směr není podmínkou),
- řidičský průkaz skupiny B, C nebo T výhodou - případně možnost získání skupiny T po dohodě,
- strojnický průkaz výhodou (čelní kolejové nakladače, popř. betonárny) - případně možnost zaučení včetně získání strojnického průkazu,
- základní uživatelská znalost PC,
- fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav,
- aktivní přístup k plnění úkolů, svědomitost, bezúhonnost.
Náplň práce:
- zajišťování činnosti související s přípravou výroby, přímou výrobou betonu a odběrem zkušebních vzorků na betonárně a činnosti zahrnující udržování technologické linky a strojů v provozuschopném stavu,
- komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek a požadavků zákazníků,
- evidence dokladů o příjmech materiálů, dodacích listů, ostatní dokumentace,
- práce na dispečinku - koordinace se stavbou, objednávání surovin, domíchávačů a čerpadel,
- objednávání materiálu včetně návozu do násypek a zásobníků.
Nabízíme:
- stravenkový paušál, týden dodatkové dovolené
První kontakt pouze emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: FRISCHBETON s.r.o.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 13.8.2022