SAMOSTATNÝ KONSTRUKTÉR jednoúčelových strojů

Strojírny ATIP, s.r.o. Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

32000 Kč

Společnost Strojírny ATIP, s.r.o. zabývající se výrobou strojů pro potravinářský průmysl,
hledá pro pracoviště v Lomnici nad Popelkou nebo v Chotyni
vhodného kandidáta na pozici samostatného konstruktéra.
Náplň práce:
- konstrukce a vývoj jednoúčelových strojů a zařízení
- tvorba výrobní dokumentace (výkresová dokumentace, kusovníky, specifikace prvků apod.)
- komunikace s kolegy a se zákazníky při navrhování strojů
Požadujeme:
- SŠ/ VŠ vzdělání strojírenského zaměření
- praxi v konstrukci strojů nejlépe pro potravinářský průmysl
- znalost aplikace pneumatických a elektronických systémů
- znalost AUTOCADU 3D
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci
Nabízíme :
- perspektivní práci na plný úvazek
- odpovídající platové ohodnocení
- delší dovolenou
- další finanční prémie
- jednosměnný provoz
Nástup dle dohody.
Plat od 32.000 Kč
Nabídky s životopisem zasílejte prosím na e-mail info@atip-cz.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Strojírny ATIP, s.r.o.
  • Termin: 15.6.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 32000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.10.2022