Operátor/ka výroby

DYNAFLEX AUTOMOTIVE CZ s.r.o. Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

28000 Kč

Hledáte lepší práci? Staňte se členy našeho příjemného a pohodového kolektivu.
Vaše pracovní náplň: Práce na strojích na výrobu hadic a elektrických kabelů pro automobilový průmysl. Ruční montáž hadic a kabelů.
Požadavky: Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost a chuť do práce.
Nabízíme Vám: Malý přátelský kolektiv, zázemí stabilní společnosti, zaškolení, kariérní růst, o šesti měsících růst mzdy, práce v třísměnném provozu, docházkový bonus, placená práce přesčas, možnost obědu.
Vše Vás naučíme a zaškolíme.
Vhodné i pro absolventy.
První kontakt osobně, emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 14:00 hod.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DYNAFLEX AUTOMOTIVE CZ s.r.o.
  • Termin: 11.6.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 28000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 18.7.2022