elektromechanik/elektromechanička slaboproudých systémů

Eurosys s.r.o. Ústecký kraj, Litoměřice
Plný úvazek

25000 — 35000 Kč

Detail pracovní pozice

náplň práce:
montáž a servis zabezpečovacích, kamerových, přístupových a komunikačních systémů.
Požadujeme:
elektrotechnické vzdělání, vyhláška 50/78 §6 výhodou, praxe výhodou v oblasti zabezpečovacích technologií (EZS, EPS, CCTV apod.), ochota cestovat po regionu, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost.
Nabízíme:
prac. poměr na dobu neurčitou, firemní auto, mobil, NTB, příspěvek na stravu, pitný režim.
Způsob prvního kontaktu:
- e-mailem
- telefonicky v pracovní dny 8.00 - 16.00 hod.
- osobně od 8.00 - 16.00 hod. na adrese Mostecká 227/9, 412 01 Litoměřice.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Eurosys s.r.o.
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Ústecký kraj, Litoměřice
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 12.8.2022