Provozní manažer

LAPET gastro s.r.o. Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
Plný úvazekDohoda o provedení práce

35000 Kč

Detail pracovní pozice

z: 8.6.2022

Náplň práce:
- budete řídit a koordinovat procesy ve firemní restauraci u jednoho z našich nejdůležitějších klientů
- budete zodpovědný/á za kontrolu nastavených provozních procesů a za plnění standardů ve stravovacím provoze
- na Vás bude starost o zaměstnance, administrativa, pokladny a úklid
- čeká na Vás i komunikace s klientem, hosty a aplikace gastronomických projektů na provoze
- budete spolupracovat s vedením společnosti při výběru nových zaměstnanců, zpracování docházek, apod.
- objednávání zboží doplňkového prodeje
- příjem a evidence zboží doplňkového prodeje
- povedete a budete zaučovat nové pracovníky týmu
- práce na ranní cca od 05:30-14:30, volné víkendy

Co u nás budete pro začátek potřebovat?
- bude se Vám hodit maturita nebo vyučení v oboru
- rozhodně se neobejdete bez adekvátní praxe z gastronomie
- budou se Vám hodit také zkušenosti s vedením a motivováním zaměstnanců
- dobrá znalost s prací na PC.

Zaměstnanecké výhody:
- zvýhodněné závodní stravování

Kontakní osoba: Petr Mazanec, telefonicky od PO do PÁ mezi 9:00 - 14:00 hod. na čísle 777 010 760, emailem: info@lapetgastro.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: LAPET gastro s.r.o.
  • Termin: 9.6.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.9.2022