Montéři

SPEDOS Servis s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

35000 — 55000 Kč

Detail pracovní pozice

MONTÉŘI
POŽADUJEME: zkušenost se zámečnickými pracemi, manuální zručnost, schopnost práce na lešení a ve výškách, řidičský průkaz sk. B, uvítáme svářečský průkaz na elektrodu, ochotu k denním služebním cestám, možnost denních výjezdů mimo domov, občasné přespání na penzionu v případě montáže daleko pro dojezd domů (plně hrazeno firmou).
NÁPLŇ PRÁCE: montáž a kompletace sekčních vrat, rolovacích vrat, automatických dveří,
provádění montáže v regionu i po celé ČR, montážní a zámečnické práce, práce ve 2 členném týmu.
NABÍZÍME: zajímavé platové ohodnocení, nadstandardní příplatky, 2 dny dovolené navíc
+ 3 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování - diety pro montéry, zvýhodněné volání
T-mobile pro rodinné příslušníky, penzijní připojištění, firemní akce, zázemí české společnosti
s 30-ti letou tradicí, zaučení, školení, odborný dohled, dárkové poukázky na Vánoce, odměny
při pracovním výročí.
Montérů máme přes 30. Co děláme, umíme dobře. Přidejte se k nám.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na kariera@spedos.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SPEDOS Servis s.r.o.
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 31.12.2022