Servisní technici

SPEDOS Servis s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

30000 — 45000 Kč

Detail pracovní pozice

SERVISNÍ TECHNICI
Pro oblast Hradec Králové.
POŽADUJEME: platnou elektro vyhlášku 50/78 Sb min §6, zkušenost se zámečnickými a elektro pracemi, aktivní řidič sk. B, manuální zručnost a dobrý fyzický stav, samostatnost a spolehlivost,
svářecí průkaz na elektriku výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: opravy sekčních a rolovacích vrat, vyrovnávacích nakládacích můstků
a automatických dveřních systémů přímo u zákazníka, každodenní služební cesty po regionu,
práce koordinovaná a řízená přes servisního dispečera.
NABÍZÍME: služební automobil k výkonu práce, mobilní telefon a veškeré technické vybavení,
příležitost dělat věci po svém a vidět za sebou výsledky dobře odvedené práce, různorodou
a samostatnou práci, zaškolení na výrobky a postupy Spedos, za dobrou práci dobrý plat,
22 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna, zvýhodněné mobilní volání pro rodinné příslušníky,
příspěvek na penzijní připojištění, očkování, dárkové šeky, firemní akce, dárkové poukázky na Vánoce, odměny při pracovním výročí.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na kariera@spedos.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: SPEDOS Servis s.r.o.
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 4
  • Datum ukončení: 31.12.2022