Řidiči - strojníci (obsluha zemních strojů, jeřábu, mont.plošiny)

ELEKTRO MARTÍNEK s.r.o. Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

30000 — 40000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
Martínek Luboš, tel.: 736 622 522, 7 - 17 hod,
e-mail: martinek@elektromartinek.cz,
osobně: EM s.r.o., Polepská 667, Kolín - každé pondělí 7 - 8 hod.

Náplň práce:
Práce se zemními stroji, jeřábem a montážní plošinou na stavebních a elektromontážních akcích firmy.

Požadavky:
Profesní a strojní průkaz výhodou.

Pracovní doba:
Flexibilní pondělí - pátek.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ELEKTRO MARTÍNEK s.r.o.
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.7.2022