Zámečník

KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

157 — 170 Kč

Detail pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE:
- standardní zámečnické práce
- výroba na strojích s odporovým svařováním, na osekávacích, lisovacích a rovnacích strojích
- podpora mechaniků a elektromechaniků při provádění údržby
POŽADAVKY:
- vyučení ve strojním oboru - výhodou
- orientace v jednoduché výkresové dokumentaci
- práce na strojích s odporovým svařováním, lisovacích a rovnacích strojích, soustruhem
- svářečský průkaz (CO2) - výhodou
- zkušenosti při opravách strojů - výhodou
- zkoušky na VZV - výhodou
- vazačské zkoušky - výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost
- chuť pracovat
NABÍZÍME:
- pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení
- odměnu za plnou docházku 10.400 Kč/rok
- práci v prosperující středně velké společnosti (100 zaměstnanců)
- zaměstnanecké výhody (dotované stravování, zaměstnanecké benefity, příspěvek na penz. fond, 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu)
Více informací na www.vasenovaprace.cz
KONTAKT: telefonicky 8 - 15.30 hodin nebo e-mail

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 157 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.7.2022