Nákupčí

VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s. Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
Plný úvazek

25000 — 30000 Kč

Detail pracovní pozice

1. kontakt e-mailem: kariera@vitkovice-es.cz

Co vás čeká?
- zajišťování nákupu výrobního materiálu
- vyjednávání nákupních cen a podmínek se zákazníkem
- kontrolování plnění objednávek
- komunikace s výrobním oddělením a dalšími odděleními
- vyřizování reklamací
- denní komunikace v cizím jazyce
- spolupráce s kolegy z oddělení nákupu
- podílení se na projektech na zlepšení procesů nákupu
- zaškolování a podporování začínajících kolegů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- středoškolské/vysokoškolské vzdělání strojírenského směru,
- komunikativní znalost anglického jazyka,
- praxe v obdobné pozici výhodou,
- zkušenost s vyjednáváním obchodních podmínek výhodou,
- dobré komunikační schopnosti,
- řidičký průkaz sk. B,
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office - zejména Word, Excel),
- časová flexibilita,
- důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů,
- systematické myšlení s orientací na detail,
- proaktivní a iniciativní přístup,
- ochota učit se novému a dále se vzdělávat.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.
Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání, možnost pracovat na zajímavých projektech, mobilní telefon

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Ostrava-město
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.7.2022