Montér/ka skleněných, technologických aparatur

Výzkumný ústav organických syntéz a.s. Pardubický kraj, Pardubice
Plný úvazek

29000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
- montáže a demontáže skleněných, technologických aparatur
- montáže nosných konstrukcí, montáže skleněného potrubí a skleněných aparátů (chladiče, zásobníky, kolony)
- kompletace skleněných aparatur Skláren Kavalier podle projektové dokumentace
- poloprovozní velikost a stavebnicový charakter aparatur
- zaškolení zajistíme, adaptační plán, práce pod dohledem
- práce v chemickém provozu
Požadujeme:
- SO s vyučením, obor stavební, strojní, chemický
- zkušenost s prací se sklem výhodou
- pracovitost, manuální zručnost, spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
Zaměstnanecké výhody:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující společnost s dlouholetou tradicí
- možnost profesního rozvoje
- zaměstnáváme pouze kmenové zaměstnance
- příspěvek na penzijí připojištění až do 950 Kč/měsíc
- cafeterie ve výši 5.000 Kč/rok na benefity z široké nabídky dle vlastí volby
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- karta Multisport za 620 Kč/měsíc
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt:
- emailem
- telefonicky v pracovní dny 6.00 - 14.00
- osobně každou středu v 8.00 hod - hlavní vrátnice Semtín

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Výzkumný ústav organických syntéz a.s.
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Pardubice
  • Plat: od 29000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.7.2022