Skladníci

TĚSMAT CZ s.r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

30000 — 32000 Kč

Detail pracovní pozice

SKLADNÍCI
HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- samostatný příjem zboží, skladování a výdej zboží, včetně vstupní a výstupní kontroly
- práce se čtečkami čárových kódů v řízeném skladu (navigace pohybu po skladě)
- ruční manipulace se zbožím
- řízení VZV (aku) v prostorách skladu, obsluha manipulačních vozíků
- příprava expedice zásilek podle dodávkových rozpisů a odpovědnost za jejich úplnost,
pomoc při nakládce
HLAVNÍ POŽADAVKY:
- dobrý zdravotní stav, práce je svým charakterem vhodnější pro muže, bezúhonnost a pečlivost
- průkaz VZV výhodou (nové zaškolení na VZV na náklady firmy)
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
- v případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení
- více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi zaslaného e-mailu)
NABÍZÍME:
- plně proplacené přesčasy, 5 týdnů dovolené, roční odměny, příspěvek na stravování, káva zdarma
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na prace@tesmat.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: TĚSMAT CZ s.r.o.
  • Termin: 23.5.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.7.2022