referenti bezpečnosti státu

MINISTERSTVO VNITRA Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

21730 — 30920 Kč

Detail pracovní pozice

ke mzde + příplatky

Náplň práce: Administrativa související s žádostmi o povolení pobytu cizinců na území České republiky, vedení spisového materiálu a evidencí

Předpoklady:
- podmínkou občanství ČR
- pečlivost, důslednost
- znalost práce na PC (MS Word, internet)
- trestní a morální bezúhonnost
- ochota učit se novým věcem
- flexibilita
- odolnost vůči stresu
- znalost cizího jazyka a cizinecké problematiky není podmínkou, vhodné i pro absolventy

Výkon práce: Žukovského 888/2, Praha 6

Po dohodě možné pružné rozvržení pracovní doby.

Platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., příloha č. 2.

Perspektiva prodloužení doby zaměstnání.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MINISTERSTVO VNITRA
  • Termin: 15.6.2022
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 21730 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 20.7.2022