*pracovník v sociálních službách/ sociální pracovník - Bystřice nad Pernštejnem - DPP

Diecézní charita Brno Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou
Dohoda o provedení práce

130 Kč

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Nadosah Bystřice nad Pernštejnem
Náplň práce:
" ambulantní a terénní práce s dětmi a mladými lidmi ve věku od 10 do 20 let
a s tím spojená administrativní činnost
Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem
Nástup: dle domluvy
Nabízíme:
" práci na dohodu o provedení práce,
" smysluplnou, zajímavou a kreativní práci,
" možnost seberealizace, odborné vzdělávání,
" práci pod supervizí a odborným vedením,
" zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
" vzdělání dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.,
" předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
" schopnost týmové i samostatné práce,
" spolehlivost, zodpovědnost,
" možnost práce především v odpoledních hodinách,
" trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na e-mail renata.pokorna@zdar.charita.cz
Bližší informace: Bc. Renata Pokorná, vedoucí Nadosah - NZDM,
mob.: 777 755 437, e-mail renata.pokorna@zdar.charita.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Diecézní charita Brno
  • Termin: 17.5.2022
  • Místo: Kraj Vysočina, Žďár nad Sázavou
  • Plat: od 130 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 15.7.2022