provozní montér vodovodů

Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. Zlínský kraj, Kroměříž
Plný úvazek

22600 — 26900 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce: Kroměříž
- Pracovní náplň: údržba a opravy vodovodních řadů, realizace vodovodních přípojek, výměny fakturačních vodoměrů
- Požadavky: SO vzdělání – vyučen technického směru (obor: instalatér, strojní zámečník, opravář-mechanik), praxe min. 1 rok, řidičský průkaz skupiny B (aktivně), uživatelská znalost práce na PC (Windows, MS Office), zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup
- Předpokládaný nástup: 01.08.2022 nebo dle dohody, Pracovní doba: Po-Pá 7,00-15,00 (jednosměnný), po zapracování výkon pohotovostní služby
- Nabízíme: Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování s možností prodloužení na neurčitou, Mzdové ohodnocení odpovídající dosavadní praxi a zkušenostem, nástupní mzda od 22.600,- Kč + 20% prémie, mimořádné odměny, volnočasové poukázky Flexipass, stravenky, 25 dnů dovolené, možnost rekreace ve firemních chatách, příspěvek na dětskou rekreaci a ještě další zaměstnanecké benefity podle kolektivní smlouvy, Pravidelné profesní vzdělávání

- Přihlásit se a bližší informace můžete získat osobně v sídle společnosti Kojetínská 3666/64, Kroměříž, Naděžda Skotková, personalista, tel. 573517458, 721943032 nebo elektronicky: personalista@vak-km.cz zasláním přihlášky s názvem pozice, o kterou se ucházíte.Termín doručení přihlášek: do 25.05.2022

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s.
  • Termin: 1.8.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Kroměříž
  • Plat: od 22600 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 25.5.2022