Test Engineer

Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o. Jihomoravský kraj, Blansko
Plný úvazek

38000 — 55000 Kč

Detail pracovní pozice

Vaším úkolem bude:
-konfigurace testovacích zařízení a stanovení správné metody testování
-zodpovědnost za jejich správnou funkci a údržbu
-příprava dokumentace pro přidělaná zařízení
-analýza a řešení výrobních problémů spojených s testovacími zařízeními
-koordinace činnosti test techniků na směnách
Požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání elektro směru
-základy programování, schopnost práce s technickou dokumentací a schématy
-znalost hardware počítačů, zkušenost se základní stavbou elektronického obvodu
-znalost práce s měřicími přístroji (multimetr, osciloskop) výhodou
Nabízíme:
-Stabilní a perspektivní práci v čistém a bezpečném prostředí globální technologické firmy
-13. a 14. plat
-Příspěvek na dopravu až 800 Kč
-Dotované obědy (jídelna je přímo v areálu firmy)
-Příspěvek na penzijní/životní připojištění - již po zkušební době
-5 týdnů dovolené
-Bonus za doporučení vhodného kandidáta
-Propracovaný zaškolovací proces
-Přátelský kolektiv
Kontakt možný osobně na adrese: Johnson Controls, Osvobození 363, Ráječko, telefonicky v čase 8:00-15:00 hod ma č. 516 486 107, 725 581 831 nebo na e-mail. adrese: andrea.frauenbergova-ext@jci.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Tyco Fire & Security Czech Republic s.r.o.
  • Termin: 17.5.2022
  • Místo: Jihomoravský kraj, Blansko
  • Plat: od 38000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 20.7.2022