KONSTRUKTÉR -KA

MSA, a.s. Moravskoslezský kraj, Opava
Plný úvazek

50000 — 70000 Kč

KO: Ing. Zuzana Stromská, tel.: 733 678 252, email: zuzana.stromska@msa.cz. Po telefonické domluvě možnost osobní schůzky.
Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání strojírenského směru
- AJ na komunikativní úrovni výhodou
- Zkušenosti na podobné pozici výhodu
- Znalost SolidWorks nebo jiného 3D programu

Nabízíme Vám:
- Motivující finanční ohodnocení
- Příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Náplň práce:
- Vypracování konstrukčních řešení výrobků v souladu s požadavky zákazníka, požadavky norem a interních předpisů společnosti.
- Navrhování změn, které zvýší jakost produktů společnosti
- Spolupráce na konstrukčních řešeních při odstraňování poruch, havárií a neshod
- Spolupráce s obchodním, nákupní oddělením a technologií
- Odpovědnost za konstrukční návrh

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MSA, a.s.
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Opava
  • Plat: od 50000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.7.2022