Asistent/ka obchodního a marketingového týmu

Klimchi s.r.o. Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

19700 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

Náplň práce
- Zpracování příchozích objednávek
- Administrativa spojená s vyřizováním objednávek
- Řešení problematiky odběratelských vztahů
- Telefonická a emailová komunikace se zahraničními odběrateli
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí, kontaktů a jejich oslovení vč. telefonické nabídky
- Vnitrofiremní komunikace se spedičním oddělením
- Podpora marketingového a obchodního oddělení, podpora balírny
- Další administrativa
- Vedení samostatných projektů
- Zodpovědnost za provozní záležitosti firmy, jako je bezproblémový chod kanceláře
- Asistence řediteli
- Příprava a vedení administrativní agendy společnosti
- Správa vnitropodnikových systémů
- Spolupráce na projektech společnosti, organizace akcí, reprezentativní účast na akcích
- Komunikace s eshopovými klienty (email, telefon, chat), podpora prodeje
- Recruitment menšího množství zaměstnanců
- Starání se o potřeby zaměstnanců
- Příprava podkladů pro reporting, porady a meetingy
- Účast na jednáních jako administrativní podpora ředitele
- Aktivní podílení se na rozvoji firmy
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- výborná znalost Aj (alespoň úroveň B2-C1)
- důslednost, pracovitost a loajalitu
- chuť se učit, být kreativní a proaktivní v nápadech a řešení
- znalost dalšího jazyka výhodou
- schopnost organizovat věci, pečlivost
- zkušenosti s prodejem výhodou
Na co se můžete těšit?
- velmi rozmanitou práci v přátelském kolektivu - nečekejte žádný neosobní korporát
- být součástí zajímavých projektů a aktivní podílení se na rozvoji firmy - Vaše akce jsou ihned vidět a hrajou pivotní roli v rozvoji firmy
- firemní iPhone s neomezeným tarifem
- firemní Macbook
- 3 dny placené sick day za rok
- stravenkový paušál po zkušební době
- káva a čaj na pracovišti
- performance bonusy
Čeho si vážíme?
- upřímnosti - jedině tak se můžeme posunout dopředu
- sebereflexe a umění hodit 'ego' stranou
- smyslu pro humor
- pracovitosti a lojalitě
- dotahování věcí do konce, vytrvalosti
- pochopení naší "startupové" firemní kultury, filozofie a celkové vize firmy
Vše Vás naučíme. Práce vhodná i pro čerstvé absolventy SŠ a VŠ. Nástup možný ihned. Hledáme jednotlivce, kteří mají pro danou práci předpoklady a chtějí se vzdělávat, pracovat na sobě a neustále se posouvat.
První kontakt pouze emailem - zaslání životopisu.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Klimchi s.r.o.
  • Termin: 18.5.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 19700 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.7.2022