Referent/ka V - právní agenda

DIAMO, státní podnik Liberecký kraj, Česká Lípa
Plný úvazek

20000 — 40000 Kč

Detail pracovní pozice

Požadavky:
- střední škola právní, vyšší škola právní
- odborná praxe minimálně 3 roky v oboru právní agendy
- počítačová způsobilost - MS Office uživatel
- spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, samostatnost, schopnost analýzy, organizační schopnosti
- řidičský průkaz skupiny B
Pracovní náplň:
- podílí se na provádění právní agendy (příprava právních dokumentů, zpracování písemností, aj.)
- eviduje a administruje dokumenty náležející do správy odboru (plné moci, smlouvy, sbírky zákonů, aj.)
- zajišťuje korespondenci odboru,
- administruje spisovou službu odboru.
Nabízíme:
Pružná/pevná pracovní doba, mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností, 6 týdnů dovolené, měsíční prémie, home office, mimořádná roční odměna, příspěvek na stravování, příspěvek na rekreaci, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
První kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: DIAMO, státní podnik
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Česká Lípa
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.6.2022