IT SPRÁVCE SÍTĚ

Technická univerzita v Liberci Liberecký kraj, Liberec
Plný úvazek

55000 Kč

Detail pracovní pozice

CHARAKTERISTIKA: technická správa a podpora síťové infrastruktury (především Cisco), řešení incidentů a problémů síťové infrastruktury, navrhování jejího rozvoje a údržby, tvorba a udržování dokumentace, dohled nad dodržováním ICT bezpečnosti, správa dohledových systémů, správa firewallů, diagnostika problémů v síťové infrastruktuře. VZDĚLÁNÍ A DOVEDNOSTI: ukončené SŠ/VŠ vzdělání, preferujeme obor informatika, angličtina na úrovni A2, praxe v oboru, zkušenosti v oblasti Cisco routing & switching (ideálně na úrovni certifikace CiscoCertified Network Professional (CCNP), příp. CCNA), přehled v oblasti ICT (operační systémy, databáze, aplikace, datové sítě) s důrazem na sítě, znalost prostředí vysokých škol výhodou, komunikační a organizační schopnosti, proaktivita. PRAC. POMĚR: 100% úvazek, příp. dle dohody, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení. NÁSTUP: ihned/dle dohody. MZDOVÉ ZAŘAZENÍ: tarifní mzda a mzdová třída B6 v závislosti na dosaženém vzdělání a odborné praxi, dle vnitřního mzdového předpisu, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu.
Nabízené výhody: pružná prac. doba a částečný homeoffice, ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení, jazykové kurzy, sportovní aktivity,…
Přihlášku se strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o ukončeném vzdělání a motivačním dopisem zašlete e-mailem nebo poštou na uvedenou adresu do 15.6.2022. Volné místo je od 17.5.2022 zveřejněno na úřední desce TU (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Mám zájem o pozici

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Technická univerzita v Liberci
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Liberec
  • Plat: od 55000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.6.2022

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.