Referent / referentka soutěží a přehlídek v okrese Rychnov nad Kněžnou

Školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Královéhradeckého kraje, Hradec Králové, Štefánikova 566 Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
Dohoda o pracovní činnosti

145 Kč

Výběrové řízení - přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu berakova@cvkhk.cz do 31.5.2022.
Případné dotazy k zodpovězení v pracovní dny v čase od 8:00 do 15:00 hodin. Prosíme nenavštěvovat pracoviště, kontaktní osoba tam není k zastižení.

Požadavky:
- minimálně úplné středoškolské vzdělání
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost a flexibilita
- dobrá znalost práce na PC (administrativní náročnost)
- pedagogická praxe a ekonomické znalosti výhodou
Hlavní pracovní náplň:
- celkové zajištění organizace a koordinace soutěží a přehlídek v okrese Rychnov n.Kn.
- podíl na zajištění regionálních aktivit v oblasti volného času dětí a mládeže dle požadavků zřizovatele
- práce v oblasti služeb klientům - nutnost vstřícného chování, dodržování pravidel etiky a etikety
Nabízíme:
- práci na DPČ, odpovídající rozsahu do výše poloviny pracovního úvazku, v nepravidelné pracovní době převážně v dopoledních hodinách
- práce v malém pracovním týmu
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- možnost účasti na vzdělávacích, kulturních, sportovních...akcích, organizovaných pro pracovní kolektiv
- nástup 1. září, popřípadě dle dohody.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

  • Zaměstnavatel: Školské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Královéhradeckého kraje, Hradec Králové, Štefánikova 566
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou
  • Plat: od 145 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.5.2022