Údržbář

Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb Středočeský kraj, Mladá Boleslav
Plný úvazek

20000 — 25000 Kč

Detail pracovní pozice

Prvotní kontakt:
E-mail: personalni@domovuanezky.cz

Náplň práce: údržba a správa domu a okolních pozemků.
Požadujeme: zvládání běžných i náročnějších domovských prací včetně řemeslných prací, schopnost práce samostatně i v týmu, schopnost komunikace a samostatného rozhodování, spolehlivost, pečlivost, zručnost, kladný přístup k práci, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, komunikativní a vstřícný přístup k seniorům.
Nabízíme stabilní zázemí, příjemné pracovní prostředí, výborný pracovní kolektiv, profesní růst, stravování. Platové podmínky dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění. Vhodné i pro zájemce v důchodovém věku. Nástup možný ihned.
Zasílejte strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu personalni@domovuanezky.cz, bližší informace na telefonu 733 736 490

stravování, vzdělávání, příjemné pracovní prostředí

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Nižší střední odborné

  • Zaměstnavatel: Domov U Anežky, poskytovatel sociálních služeb
  • Termin: 17.5.2022
  • Místo: Středočeský kraj, Mladá Boleslav
  • Plat: od 20000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 17.8.2022