Bezpečnostní pracovník - vyhrazeno pro OZP

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. Moravskoslezský kraj, Bruntál
Plný úvazek

17900 — 22000 Kč

Detail pracovní pozice

Místo výkonu práce : Bruntál
Náplň práce:
ochrana a kontrola majetku klienta, 12 - ti hod. směny , obsluha vrátnice
Požadujeme:
pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci
Nabízíme:
zázemí silné a stabilní společnosti, práci v příjemném a přátelském prostředí, profesionální zaškolení

Kontaktovat e-mailem : personalista.ostrava@centr.cz
Kontaktní osoba: Mahrová Dana, tel.č.737 251 669

Z : 17.5.2022

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Moravskoslezský kraj, Bruntál
  • Plat: od 17900 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 20.7.2022