Vedoucí odboru územního a strategického plánování

Statutární město Jablonec nad Nisou Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Plný úvazek

24770 — 36470 Kč

Detail pracovní pozice

Kvalifikační předpoklady:
Adekvátní vzdělání, nejlépe v oblasti územního plánování, architektury, veřejné správy výstavby atd.; dlouholeté (min. 5 let) zkušenosti z oboru a úspěšně složená zkouška zvláštní odborné způsobilosti; velmi dobrá orientace v prostředí (především v legislativě) výkonu územně plánovacích činností v úřadě obce s rozšířenou působností; orientace či zkušenosti v oblastech souvisejících s územně plánovací činností výhodou (např. agendy stavebního úřadu, dotčených orgánů státní správy atd.); zkušenosti s týmovou spoluprací; schopnost řídit menší kolektiv; velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti vč. schopnosti veřejného vystupování (orgány obcí, veřejná projednávání atd.).

Popis vykonávané práce:
Vedoucí odboru územního a strategického plánování je v pozici vedoucího úředníka dle zákona č. 312/2002 Sb., který je zodpovědný za řízení menšího odboru s významnými kompetencemi. V jeho funkční příslušnosti je výkon správních činností, zejména na těchto úsecích: územní plánování vč. pořizování územně plánovací dokumentace v rámci úřadu obce s rozšířenou působností Jablonec nad Nisou; strategické plánování a tvorba a aktualizace koncepčních rozvojových dokumentů města (strategický plán města, akční plán atd.). Od vedoucího odboru se očekává nejen koordinace činností jednotlivých pracovníků odboru, ale také schopnost aktivního výkonu na úseku pořizování územně plánovací dokumentace.

Nabízíme:
Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky (na dotaz) a zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (zejména stravenky bez podílu zaměstnance; 5 dní sociálně zdravotního volna; příspěvek na penzijní pojištění).

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Kontakt na zaměstnavatele se zobrazí pouze přihlašeným užívatelům

Pokud chcete zobrazit informace o kontaktech tohoto inzerátu, zaregistrujte se, nebo se přihlašte.

Mám zájem o pozici

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Statutární město Jablonec nad Nisou
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 24770 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 8.6.2022

Najdi práci ještě dnes!

Jednoduchou registrací zdarma získej možnost kontaktovat zaměstnavatele.