Školní psycholog

Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
Zkrácený úvazek

16500 — 20000 Kč

Požadované kvalifikační předpoklady jsou dle zákona č. 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů (vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie). Dále požadujeme trestní bezúhonnost. Pozice je vhodná i pro absolventy se zkušenostmi při práci s dětmi.

Pracovní náplň:
- ve spolupráci s metodikem prevence a třídními učiteli preventivní, diagnostická a intervenční práce s třídními kolektivy;
- metodická podpora pedagogů;
- individuální práce s žáky a rodiči;
- kariérní poradenství, adaptační kurzy,

Nastupující psycholog může očekávat:
- vstřícné vedení;
- fungující školní poradenské pracoviště;
- učitelé, žáci i rodiče navyklí využívat škol. psychologa.

Výše hrubé mzdy se odvíjí od počtu let započitatelné praxe a je ve výši dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Kontakt: e-mailem, telefonicky 8:00 - 15:00 hodin

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

  • Zaměstnavatel: Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace
  • Termin: 1.9.2022
  • Místo: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Plat: od 16500 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2022