ASISTENT / ASISTENTKA PEDAGOGA V DOMOVĚ MLÁDEŽE

Domov mládeže, internát a školní jídelna, Hradec Králové, Vocelova 1469/5 Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

22000 — 24000 Kč

- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pracovní doba - dvousměnný, případně třísměnný provoz včetně nočních směn
- předpokládaný nástup od 22. 8. 2022, případně dle dohody
- Náplň práce: pomocné výchovné práce, zejména dohlížení na bezpečnost a ochranu zdraví žáků v zájmu přecházení škodám na zdraví a majetku
- Požadované vzdělání dle Zákona o pedagogických pracovnících (studium pro asistenty lze absolvovat v průběhu pracovního poměru)
- Přihlášku včetně všech příloh zašlete v obálce označené heslem "výběrové řízení "asistent pedagoga" nejpozději do 23. 5. 2022 na adresu organizace nebo email:info@dmhk.cz, ID datové schránky: 49mybsp

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • Zaměstnavatel: Domov mládeže, internát a školní jídelna, Hradec Králové, Vocelova 1469/5
  • Termin: 22.8.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 22000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.5.2022