PROJEKTANT / PROJEKTANTKA POZEMNÍCH STAVEB

M - PROJEKCE s.r.o. Královéhradecký kraj, Hradec Králové
Plný úvazek

35000 Kč

Náplň práce: zpracování projektové dokumentace ve všech stupních dle stavebního zákona, tvorba stavební části projektu, koordinace projektového týmu, jednání s investory, výkon autorského dozoru, inženýrská činnost
Požadujeme: VŠ stavební, min. 3 roky praxe v projektování pozemních staveb, znalost AutoCAD 2D, Cadkon, MS Office, Revit výhodou, řidičský průkaz sk. "B", aktivní řidič, samostatnost, aktivní přístup, pečlivost, schopnost samostatně vést a koordinovat zadaný projekt (vedení týmu externích projektantů, jednání s investorem a úřady atd.)

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: M - PROJEKCE s.r.o.
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Královéhradecký kraj, Hradec Králové
  • Plat: od 35000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.6.2022