VEDOUCÍ SKLADU

MOTOR JIKOV GREEN a.s. Jihočeský kraj, České Budějovice
Plný úvazek

26000 — 33000 Kč

Požadavky: vyučen/SŠ, kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací, praxe v oboru 1 rok, osvědčení VZV, uživatelská znalost PC, organizovanost a smysl pro pořádek, fyzická zdatnost výhodou.
Pracovní náplň: příjem a výdej materiálu ze skladu, zodpovědnost za provoz skladu s jedním zaměstnancem, komunikace a plánování s výrobním mistrem, vedení a udržování skladové evidence, práce s vysokozdvižným vozíkem. Zodpovědně vykonává činnosti při skladování a zacházení s vyráběnými díly a zbožím. Přejímá vyráběné díly a zboží, kontroluje dokumenty, které zboží doprovází. Naskladňuje a vydává zboží a díly do výroby, vede příslušnou evidenci o pohybu a přehledu zásob.
Nabízíme: dobré platové podmínky včetně měsíčně vypláceného bonusu, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování.
Nástup: ihned.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MOTOR JIKOV GREEN a.s.
  • Termin: 17.5.2022
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 16.7.2022