vedoucí Odboru živnostenského

MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 16 Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

28050 — 38860 Kč

Kontakt:na výběrovém řízení: Po uzávěrce přihlášek bude výběrovou
komisí stanoven další průběh výběrového
Upřesňující informace:
Stanovené podmínky: vzdělání vysokoškolské v magisterském nebo bakalářském studijním programu,
znalost práce s PC (Microsoft Office, MS Outlook, Internet, ASPI, spisová služba), znalost právních
předpisů souvisejících s výkonem agend, schopnost řídit tým podřízených, komunikační schopnosti,
příjemné vystupování, psychická odolnost, samostatnost, vysoká flexibilita, trpělivost, spolehlivost a
pečlivost.
Pracovní náplň:
a) vedení živnostenského úřadu – řízení a výkon specializovaných odborných činností na úseku
živnostenského podnikání vyplývajících ze zákona č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání,
v platném znění, agenda vyplývající ze souvisejících právních předpisů včetně výkonu
živnostenské kontroly,
b) metodická konzultační a poradenská činnost v rozsahu působnosti živnostenského úřadu,
c) koordinace zajišťování kontaktního místa Českého Podacího Ověřovacího Informačního
Národního Terminálu, tj. Czech POINT.
Kompletní informace k nabídce naleznete na www.praha16.eu v odkazu Úřad – Volná místa. Pouze
písemné přihlášky do výběrového řízení, a to se všemi požadovanými náležitostmi (nejpozději do
26. 5. 2022 do 12.00 hodin).
Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, dny placeného zdravotního volna, osobní příplatek po zkušební době,
stravenky, vitamíny, paušální příspěvek ze SFZ, přátelské prostředí menšího úřadu.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ Bakalářské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: MĚSTSKÁ ČÁST PRAHA 16
  • Termin: 1.7.2022
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 28050 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 26.5.2022