Prodavač/ka - vhodné i pro OZZ/OZP s max. 2. st. invalidity

ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o. Zlínský kraj, Vsetín
Plný úvazek

25000 Kč

Detail pracovní pozice

PRODAVAČ/KA - VHODNÉ I PRO OZZ/OZP S MAX. 2. ST. INVALIDITY

POŽADUJEME: Částečnou znalost prodávaného sortimentu, práce na PC, kladný a příjemný přístup k zákazníkům. spolehlivost, zodpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží zákazníkům na prodejně, internetový prodej zboží
NABÍZÍME: práce ve firmě s dlouholetou působností a příjemným pracovním kolektivem, dovolená, stravenky,příspěvky, odměny….
PRVNÍ KONTAKT: zašlete životopis na adresu: tkadlecova@elposvsetin.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ELPOS JOSEF TKADLEC, spol. s r.o.
  • Termin: 18.5.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 25000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.7.2022