Samostatný odborný referent spisové služby

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
Plný úvazek

26000 Kč

Detail pracovní pozice

Kontakt: e-mail: jitka.jungmannova@cpzp.cz
Upřesňující informace:
Náplň práce: evidence korespondence ve spisové službě, zpracování příchozí a odchozí pošty, příprava zásilek k odeslání Českou poštou (vážení, frankování, svazkování, příprava k odvozu vč. kompletace s podacími archy České pošty), obsluha obálkovací linky, evidence a skenování dokumentů v agendovém systému ČPZP
Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, schopnost týmové spolupráce, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, svědomitost, pečlivost, důslednost, přizpůsobivost změnám, příjemné vystupování, dobrou úroveň práce s PC - Excel, Word
Do předmětu uvést "podatelna Praha"
Zaměstnanecké výhody:
6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a další zam. benefity, Q odměny

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • Termin: 15.6.2022
  • Místo: Hlavní město Praha, Hlavní město Praha
  • Plat: od 26000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 30.6.2023