Kuchař/ka (Demi Chef)

CTP Hotel Operations Pilsen, s.r.o. Plzeňský kraj, Plzeň-město
Plný úvazek

29000 — 33000 Kč

Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Pilsen hledáme zkušeného nebo vyučeného uchazeče na pozici Kuchař (Demi chef). Práce je vhodná také pro začínající kuchaře/kuchařky, kteří se chtějí rozvíjet ve špičkové kuchyni se skvělým zázemím mezinárodní společnosti a milým týmem.

Náplň práce:
o Práce na směny (začátek od 10:00)
o Budete mít na starosti á la carte a bankety
o Práce v malém přátelském týmu

Co od Vás očekáváme:
o Máte rád/a gastronomii a spokojený klient je vaší prioritou
o Potravinářský průkaz a znalost hygienických předpisů
o Za sebou máte pár let zkušeností v oboru nebo jste se právě vyučil/a
o Máte v sobě přirozenou spolehlivost a flexibilitu
o Základy AJ výhodou

Věříme, že se vám u nás bude líbit. Zkuste to.

Vhodné pro cizince včetně občanů Ukrajiny.
Co Vám můžeme nabídnout:
o Motivující složka mzdy (prémie z akcí, další odměny a soutěže)
o Multisport karta
o Pekná jídelna s dobrým kávovarem a jídlem zdarma
o 5 týdnů dovolené
o Vstup do fitness
o Take care program (wellness week, sportovní a charitativní aktivity)
o Sleva na ubytování v našich hotelech po celém světě
o Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou po směně vyčistíme za vás

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: CTP Hotel Operations Pilsen, s.r.o.
  • Termin: 1.6.2022
  • Místo: Plzeňský kraj, Plzeň-město
  • Plat: od 29000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 20.7.2022