PRACOVNÍK/ICE OBCHODU

ERGOTEP, družstvo invalidů Jihočeský kraj, České Budějovice
Zkrácený úvazek

14600 — 19600 Kč

Pracovní místo vyhrazeno pro OZP (ID I.- II. stupně) nebo OZZ (osoby zdravotně znevýhoděné).
Náplň práce: obsluha zákazníků a pokladny, odborné poradenství při prodeji, nabídka zboží zákazníkům, doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny.
Požadavky: dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování; spolehlivost a pečlivost; trestní bezúhonnost; výhodou uživatelská znalost práce na PC.
Nabízíme: atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu; vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích; stabilní výdělek; stravenky; slevu na kvalitní zboží Tescoma; čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny.
Kontakt: telefonicky (po-pá, 6:00 - 14:30 hod.) nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
  • Termin: 1.4.2022
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice
  • Plat: od 14600 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.5.2022