Obchodní zástupce - pracovník pro Moravu

ERGOTEP, družstvo invalidů Olomoucký kraj, Olomouc
Plný úvazek

30000 — 32000 Kč

Detail pracovní pozice

Vhodné i pro OZZ a OZP.
Kontakt je možný POUZE telefonicky (PO - PÁ 6:00 - 14:30) nebo emailem.
Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu.
ERGOTEP je moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který už 19 let pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce.
Jsme obchodním a distribučním partnerem firmy CERVA GROUP s 30letou zkušeností v prodeji osobních ochranných pracovních pomůcek (OOPP).
Díky této vzájemné spolupráci aktuálně hledáme do svého týmu komunikativního a pozitivně naladěného obchodního zástupce, pro oblast Olomoucký kraj a okolí se zaměřením na prodej OOPP a dalších produktů a služeb Ergotepu. Vašimi zákazníky budou společnosti ve vašem regionu.
Odměnou Vám bude fixní mzda, bonusy, firemní vůz i k soukromému užívání a další.
Jaká bude vaše náplň práce?
- aktivní obchodní činnost
- regionální zastoupení v rámci ČR
- akvizice nových klientů, udržovat a prohlubovat vztahy se stávajícími klienty z řad velkých, středních a malých firem
- vedení osobních schůzek, péče o zákazníka, prezentace zboží zákazníkům
- zpracování cenových nabídek, poptávkové řízení, kalkulace, vedení agendy
- spolupráce v rámci celé firmy a partnerů
Co od vás očekáváme?
- orientace na výsledek, ochotu učit se novým věcem
- příjemné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, obchodní myšlení
- spolehlivost, pečlivost, flexibilita
- praxi na obdobné pozici výhodou
- smysl pro týmovou práci
- časovou flexibilitu
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC, MS Office
Co vám nabízíme?
- práci na HPP ve společnosti rodinného typu
- zázemí silné a stabilní společnosti
- spolehlivou administrativní podporu a back-office v centrále společnosti
- odborné i prodejní školení, možnost dalšího vzdělávání
- profesní i osobní růst
- cílové odměny, mimořádné odměny, firemní benefity, provize za prodej
- slevy na výrobky TESCOMA a jiné
- pružná pracovní doba, možnost home-office
- služební vůz, notebook, služební telefon - k osobnímu užívání
- stravenky
Součást přihlášky k výběrovému řízení je:
- motivační dopis
- strukturovaný profesní životopis

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
  • Termin: 1.5.2022
  • Místo: Olomoucký kraj, Olomouc
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.5.2022