Asistent/ka - Personalisty

Bohemia Marten Plus s.r.o. ,
Zkrácený úvazek

12400 Kč

Způsob prvního kontaktu zájemce e-mailem nebo telefonicky v PO - PÁ od 9:00 - 15:00 hodin.

Místo výkonu práce: Brno Řečkovice, Maříkova 2043/42, 621 00

Požadujeme :
- Znalost práce na PC, Word, Excel
- Příjemná komunikace, dostatečná slovní zásoba
- Středoškolské vzdělání ukončené maturitou
- Praxe v administrativě výhodou

Náplň práce :
- Telefonní hovory se zájemci o pracovní pozici, sjednávání schůzek na pohovor
Evidence zájemců - jednoduchá tabulka excel
- Příprava podkladů k uzavření Pracovní smlouvy
- Příprava dokumentů na skenování, kopírování
- Každodenní spolupráce s manažery společnosti

Nabízíme :
- Práci ve stabilní a silné společnosti
- Práci v příjemném prostředí a kolektivu
- Nástup ihned na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení pracovního poměru po zapracování
- Jedná se o práci na zkrácený úvazek

Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby OZP
Pro informace ohledně pracovní pozice prosím nenavštěvovat pobočku. Prvotní kontakt vždy telefonicky,
případně e-mailem.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Termin: 1.4.2022
  • Místo: ,
  • Plat: od 12400 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 22.5.2022