Provozní zámečník

Vodňanská drůbež, a.s. Jihomoravský kraj, Brno-venkov
Plný úvazek

30000 — 40000 Kč

První kontakt: e-mailem, telefonicky (po-pá od 8:00 - 14:00) nebo osobně (Chrlická 522, 664 42 Modřice, po-pá 6:00-14:00)

Požadujeme: vyučení nebo SŠ v oboru strojírenství, praxe minimálně 2 roky, případně v oboru elektro.
Náplň práce: preventivní a periodická údržba strojního zařízení pro zpracování drůbežího masa, odstraňování závad na strojním zařízení, provádění seřizování strojů.
Pracovní doba je dle zařazení na konkrétní úsek po-pá v 8 nebo 12 hodinových směnách.
Očekáváme: zodpovědnost, pracovitost, zručnost, částečnou časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem.

Zaměstnanecké výhody: zádovní stravování, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočavosé aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Vodňanská drůbež, a.s.
  • Termin: 1.3.2022
  • Místo: Jihomoravský kraj, Brno-venkov
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 3
  • Datum ukončení: 30.6.2022