Obchodní zástupce / account manager

Retailys.com s.r.o. ,
Plný úvazek

40000 — 80000 Kč

Do našeho sales týmu hledáme account managera se zkušeností s prací v oblasti e-commerce nebo informačních technologií, který nám pomůže co nejefektivněji distribuovat náš unikátní produkt - ecommerce řešení Retailys!
Jsme česká technologická společnost, která umožňuje prodejcům expanzi jejich online podnikání do celého světa. Díky nám mohou prodejci v?jedné přehledné administraci Retailysu vlastnit neomezené množství českých i zahraničních e-shopů a napojit se na globální marketplaces (např. Amazon, eBay,...). Získali jsme již řadu ocenění, jako například Digitální firma roku 2019, rosteme meziročně na 200% a každý měsíc naši prodejci díky našemu řešení prodají zboží za desítky milionů korun!
Náplň práce: spolupráce se skvělými kolegy na rozvoji našeho produktu, představování nových funkcionalit Retailysu stávajícím i novým zákazníkům, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí,první komunikace s potencionálními klienty
Jak si tě představujeme?
Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, zvídavost a zapálenost pro e-commerce a obchod, obchodní empatii směrem ke klientovi, praxe v?oblasti obchodu či e-commerce. V případě znalosti cizího jazyka (zejména AJ) možnost zaměřit se i na naši zahraniční klientelu!
Výhodu budeš mít pokud: ŘP skupiny B, Aj nebo Nj na komunikační úrovni, praxe v?oblasti ecommerce či správou e shopu
Zaměstnanecké výhody: práce v mladém a různorodém kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, odměny za vynaložené úsilí, možnost pracovat na home office nebo v jedné z našich kanceláří, firemní a teambuildingové akce, školení, výuka angličtiny, zájezdy na zahraniční konference
KONTAKT: Alžběta Hrušková, tel. 725 127 782, e-mail: jobs@retailys.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Retailys.com s.r.o.
  • Termin: 15.3.2022
  • Místo: ,
  • Plat: od 40000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2022