OSTARAHA PRODEJNY LIDL

BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. Plzeňský kraj, Klatovy
Plný úvazekDohoda o provedení práce

18500 Kč

Náplň práce: Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku i osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, max.12-ti hod. směny, nepravidelný 40-ti hodinový pracovní fond dle požadavku managera.
Požadujeme: Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, základy práce na PC, může být požadován výpis z rejstříku trestů, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, věk nad 18 let, praxe a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou.
Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP se zaručenou pravidelnou mzdou, pomoc při zajištění certifikátu strážného, k základní sazbě odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.
Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem, p. Hanušová Lenka, tel.: 737 087 145 (Po-Pá 9.00 - 16.00), e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
  • Termin: 1.3.2022
  • Místo: Plzeňský kraj, Klatovy
  • Plat: od 18500 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 28.2.2023