Pomocný/á kuchař/ka - DPP, DPČ - výhledově HPP

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Dohoda o provedení práceDohoda o pracovní činnosti

110 Kč

Detail pracovní pozice

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příprava surovin k přípravě stravy
- obsluha kuchyňských strojů na výrobu pokrmů
- práce spojené s obsluhou distribuční a mycí linky
- přísné dodržování hygienických a proti epidemiologických předpisů
- úklid provozu kuchyně
- úklid skladu potravin a denní místnosti
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- praxe v oboru vítána
- výpis z rejstříku trestů
- zdravotní způsobilost
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost
NABÍZÍME:
- zajímavou práci ve zdravotnickém prostředí
- odpovídající finanční ohodnocení
- týmovou spolupráci
- práci v příjemném prostředí
- zvýhodněné podnikové stravování
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů v souladu obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679
PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY zasílejte na adresu:
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
Lázeňská 58
NEBO e-mailem na:
radimecky@rehabilitacniustav.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Základní + praktická škola

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • Termin: 1.2.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 110 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.3.2022