FRONT-END DEVELOPER PRO RETAILYS

Retailys.com s.r.o. Plzeňský kraj, Klatovy
Plný úvazek

50000 — 100000 Kč

NÁPLŇ PRÁCE: vyvíjení a implementace front-end a internetových řešení, vyvíjení v HTML, CSS, NodeJS, React, Webpack, Gulp, práce na vlastním produktu firmy
POŽADUJEME: znalost HTML 5 a CSS 3.0, zkušenost s prací v JavaScriptu, dostatečná znalost angličtiny, postačující ke studiu technické dokumentace, zkušenost s vytvářením responzivních stránek, základní znalost PHP a zkušenost s některými frameworky např. Nette, Symfony, zkušenost s některým z moderních JS frameworků: jQuery, React, Redux, znalost verzovacího softwaru GitHub
VÝHODOU: zkušenosti z cloudových prostředí (AWS, Google, AZURE), úspěšné absolvování některé z Certifikačních zkoušek AZURE - např. AZ-900
NABÍZÍME: seriózní jednání, budget na vzdělávání či hardware, odměna dle zkušeností a praxe, srazy, školení, výuka AJ, zájezdy na konference, možnost home office, akciový motivační program
- možnost také práce v kanceláři v Praze - Musílkova 10308/9 nebo Plzni - Teslova 1202/3
KONTAKT: Alžběta Hrušková, 725 127 782, jobs@retailys.com

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: ÚSV s maturitou

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Retailys.com s.r.o.
  • Termin: 31.3.2022
  • Místo: Plzeňský kraj, Klatovy
  • Plat: od 50000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 31.12.2022