Pečovatel/ka v denním stacionáři Zahrada

Diakonie ČCE - středisko Vsetín Zlínský kraj, Vsetín
Zkrácený úvazek

9900 Kč

Detail pracovní pozice

PEČOVATEL/KA V DENNÍM STACIONÁŘI ZAHRADA, STRMÁ 26, VSETÍN

POŽADUJEME: Hledáme spolehlivého pracovníka/pracovnici minimálně s výučním listem, čistým trestním rejstříkem, AKTIVNÍHO ŘIDIČE/ŘIDIČKU.
Očekáváme vlídný přístup k lidem, kreativitu, manuální zručnost, samostatnost; trpělivost; uživatelskou znalost práce na PC.
NÁPLŇ PRÁCE: péče o klienty v denním stacionáři pro seniory, příprava a realizace aktivizačních programů pro seniory (např. rukodělné aktivity, aktivity podporující pohybové schopnosti, zpěv, stolní hry a aktivity podporující paměť), dovoz klientů do/ze stacionáře.
Rozložení pracovní doby: středa 7:30 - 11:30, čtvrtek a pátek 7:30 - 16:00
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, možnost seberealizace, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí v moderním zařízení, další vzdělávání a osobnostní růstu, příspěvky na obědy a masáže, zázemí stabilní neziskové organizace
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 739 244 872 nebo e-mailem na doubravova@diakonievsetin.cz

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Diakonie ČCE - středisko Vsetín
  • Termin: 15.2.2022
  • Místo: Zlínský kraj, Vsetín
  • Plat: od 9900 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.3.2022