MISTR VÝROBY - PEKÁRNA HRUŠOVÁ

NOPEK, a.s. Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

30000 Kč

Detail pracovní pozice

Pracovní náplň:
Organizace, řízení a kontrola provozu na dané směně
Odpovědnost za splnění výroby v kvalitě, množství a čase na dané směně
Odpovědnost za řádné předávání výrobků do expedice
Kontrola kvality výrobků
Kontrola dodržování předpisů požární ochrany, BOZP, HACCP, hygieny a sanitace
Vedení evidence o výrobě a docházce
Reportování výsledků

Požadujeme:
Znalost práce na PC (Word, Excel)
Řídící schopnosti, schopnost řešit krizové situace
Pečlivost, samostatnost, spolehlivost a flexibilita
Trestní bezúhonnost
Zdravotní potravinářský průkaz
3 směnný pracovní provoz

KONTAKT: telefonicky 8 - 14 hodin nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: NOPEK, a.s.
  • Termin: 1.2.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 30000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 23.3.2022