LÉKAŘ/KA - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 250 000 Kč

Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
Plný úvazek

45000 Kč

Detail pracovní pozice

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajišťuje a zodpovídá za preventivní, diagnostickou a léčebnou péči poskytovanou RÚ
- provádí přijetí a vyšetření pacienta, stanovuje diagnozu, plán léčebné rehabilitace
- provádí propuštění pacientů, vč. vyhotovení propouštěcí zprávy
- zajišťuje překlady pacientů v případě změny zdravotního stavu
- provádí edukaci pacientů, osob blízkých, podává informace o zdravotním stavu pacienta
- hodnotí efektivnost poskytnuté léčebně rehabilitační péče
- sleduje stav výživy, malnutrice, v případě potřeby zajišťuje speciální nutriční péči
- provádí indikaci léčebné rehabilitace a ergoterapie
- dbá na prevenci nosokomiálních infekcí, zajišťuje jejich evidenci
- provádí zápisy do zdravotnické dokumentace
KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY:
- odbornou způsobilost dle zákona 95/2004 Sb.
- praxe v oboru vítána
- pečlivost, odpovědnost, svědomitost, proklientský přístup
- zdravotní způsobilost
- dobré komunikační dovednosti
NABÍZÍME:
- práci na vysoce specializovaném, odborném pracovišti
- možnost dalšího vzdělávání
- zajímavou práci v příjemném zdravotnickém zařízení
- týmovou spolupráci
- náborový příspěvek 250 000 Kč
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, dále na neurčito
- 5 týdnů dovolené
- zvýhodněný mobilní tarif
- příspěvek z FKSP
- zvýhodněné stravování
- ubytování
K PŘIHLÁŠCE JE NUTNÉ DOLOŽIT:
- strukturovaný životopis s uvedením údajů dosavadní pracovní praxe, dosažených znalostech
a dovednostech
- výpis z rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
- kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- prohlášení o souhlasu s použitím a zpracování osobních údajů v souladu s Nařízením o ochraně osobních údajů EU 216/679
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: VŠ magisterské

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • Termin: 1.2.2022
  • Místo: Pardubický kraj, Ústí nad Orlicí
  • Plat: od 45000 Kč
  • Počet volných míst: 2
  • Datum ukončení: 23.3.2022