Řidiči nákladních automobilů

STACHEMA CZ s.r.o. Středočeský kraj, Kolín
Plný úvazek

27000 — 32000 Kč

Detail pracovní pozice

První kontakt:
Zvoník Pavel, tel.: 606 313 911, Po - Pá 8 - 15:30 hod,
e-mail: zvonik@stachema.cz,
osobně: Zibohlavy, Po - Pá 8 - 12 hod.

Hledáme zaměstnance na pozici řidiče nákladního vozidla o celkové hmotnosti 11990kg (DAF LF) ve firmě vyrábějící stavební chemie.

Pracovní náplň:
Rozvoz stavební chemie především v IBC kontejnerech, zboží na EUR paletách atd.
U vybraných zákazníků čerpání výrobků z kontejnerů do nádrží.

Požadavky:
ŘP skupiny C + průkaz profesní způsobilosti.
Průkaz řidiče pro přepravu nebezpečných věcí dle ADR
Bezúhonnost - čistý trestní rejstřík.

Zaměstnanecké výhody:
Stravné, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění 100Kč/měsíc.

Požadavky na uchazeče

  • Vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Informace o pozici

  • Zaměstnavatel: STACHEMA CZ s.r.o.
  • Termin: 1.2.2022
  • Místo: Středočeský kraj, Kolín
  • Plat: od 27000 Kč
  • Počet volných míst: 1
  • Datum ukončení: 21.3.2022